S1E7: Kızılay Erzincan Doğal Maden Suyu

Türkiye’de üretilen basit ancak kalite standardı yüksek ürünler arasında Kızılay Maden Suyu en üst sıralarda yer alır. Ancak kendileri bu kalite standardını yetersiz bulmuş olmalılar ki biz bunu nasıl bozarız diye düşünüp SADE MADEN SUYU kategorisinde Afyon maden suyu yanına Erzincan maden suyunu katmışlar.

Bu neden önemli diye sorabilirsiniz? Değil. Ama yine de bu yazıyı ben yazdığım için önemli olarak kabul ederseniz yazının gerisine devam edebilirsiniz, teşekkür.

kizilaymadensuyu.com.tr’den araklanmıştır.

Bildiğimiz alıştığımız şu sıralar mavi etiket ile satılan maden suyu, Kızılay’ın alışılagelmiş tadını taşıyan Afyon maden suyu. Geçenlerde Getir uygulamasına giriş yapan, benim de hee Sırma yeterince mide deliyordu çok şükür Kızılay gelmiş diyerekten “Getir de Getirelim, Getir” (reklam jingle’ı seo ücreti ₺9,95) aracılığıyla sipariş ettim. Geldi ve gözlerime inanamadım. Kızılay, Afyon’un yanına Erzincan maden suyu da üretirmiş meğer.

Açıkça ilan edilmiş dünyanın en lezzetli maden suyu diye eski Kızılay Başkanı (Ahmet Lütfi Akar) tarafından.

Her neyse özetle demek istiyorum ki:

  • Afyon Maden Suyu: 10/10,
  • Erzincan Maden Suyu: 2/10.

Olmamış kardeşim, umuyorum para harcayıp Ortadoğu ve Balkanlar’ın en büyük maden suyu tesisi olarak kurdukları Erzincan tesisinden çıkan bu ürün Afyon ürününün yerini almaz. Teşekkürler.

Mevcut başkanın Twitter profili.

Ha son bir tuhaflık da mevcut Kızılay Başkanı’nın soyisminin Kınık olması.

Tuhaf.

Yarın: Sertlik Kanında Var Hayatın (2017, Sagopa Kajmer)

S1E7: Kızılay Erzincan Doğal Maden Suyu” için bir yorum

Yorumlar kapatıldı.